Archív 2015

Adventné soboty

Plagátik Adventné soboty


Podpora Centra rodiny

Plágatik Podpora CR


Pomôžte s nami

Príďte do Tesco Expres Brestovka v Dúbravke od 16.11.2015 do 20.11.2015 v čase od 15.00 h do 20.00 h a 21.11.2015 od 10.00 h do 19.00 h a podporte kúpou potravín sociálne odkázaných spoluobčanov. Ďakujeme.
Vaše Centrum rodiny


Rozprávka „Starý Bodrík a vlk“

Plágatik Starý Bodrík a vlk


Šach

Plágatik Šach


Diskusia o utečeneckej kríze

V sobotu 10. októbra o 19.00 h vás pozývame na moderovanú diskusiu o prebiehajúcej utečeneckej kríze. Moderovať bude kaplán Martin Kramara. Chceme otvorene hovoriť o problematike, vypočuť si názory a zároveň hľadať spôsoby ako odpovedať na výzvu Svätého Otca Františka. Tešíme sa na vašu účasť!


Podujatia

Plagátik Podujatia


Hodové posedenie

Plagátik Hodové posedenie


Klubík Anjelik

Prihláste svoje dietky do nášho Klubíka Anjelika!
Klubík Anjelik sa teší na Vaše detičky aj v školskom roku 2015/2016 a bude fungovať už každý deň. Ak máte záujem prihlásiť svoje dieťatko, prihlášku nájdete tu.
Viac informácií o Klubíku nájdete v časti Aktivity – pravidelné.


Akcia Naše Mesto

Dňa 12.6.2015 sa naša organizácia zapojila do akcie Naše Mesto, v rámci ktorého firemní dobrovoľníci zo spoločnosti Pfizer spolu s našími dobrovoľníkmi upravovali areál detského ihriska, sadili skalničky, maľovali múriky a plot. Podporiť nás prišli aj starosta Dúbravky Martin Zaťovič, dúbravský farár Miroslav Bederka a poslanec MZ Dúbravka Tomáš Husár, ktorý nám pomohol pri odstraňovaní grafitov. K pracovnému elánu nám na začiatku akcie zahrala rezké pesničky Dúbravanka a najmenšie detičky nás do práce povzbudili milými tančekmi.
Pracovali sme usilovne všetci spolu – mamičky, oteckovia, detičky, seniori, firemní dobrovoľníci, manažéri, nezamestnaní, ľudia odsúdení, bez domova aj z Klubu anonymných alkoholikov – a tak sme spolu pretvárali našu záhradu a vytvárali komunitu…

Ďakujeme!
Vaše Komunitné centrum


Komunitná záhrada


Odpoj sa, zapoj sa

Plagátik Odpoj sa, zapoj sa


Letný úlet do sveta umenia

Plagátik Letný úlet do sveta umenia


Letný umelecký tábor

Plagátik Letný umelecký tábor


Naše Mesto

Ak sa chcete zapojiť ako dobrovoľník do akcie Naše Mesto, ktorá bude prebiehať v našom komunitnom centre na Bazovského 6 v Dúbravke dňa 12.6.2015 (piatok) od 9.00 h do 14.00 h, možete sa nahlásiť e-mailom na adresu info@centrumrodiny.sk najneskôr do 1.6.2015 s uvedením mena a veľkosti trička, ktoré obdrží každý aktívny účastník akcie.
Ďakujeme za Vašu podporu

Centrum rodiny, n.o.
Bazovského 6, Bratislava

logo Naše Mesto


Prednáška „Vatikánska zmluva a odluka Cirkvi od štátu“

Dovoľujeme si Vás pozvať na prednášku Vatikánska zmluva a odluka Cirkvi od štátu, ktorá sa uskutoční 17.5.2015 o 19.15 h. v priestoroch Centra.


Susedská opekačka

V spolupráci s mestskou časťou Bratislava – Dúbravka Vás pri príležitosti Dňa rodiny pozývame na susedskú opekačku. Viac informácií nájdete na plagátiku.


Brigáda v našom-vašom Centre rodiny

Pozývame všetkých akciechtivých dobrovoľníkov priložiť ruku k dielu a pomôcť nám pri skrášľovaní areálu nášho-vášho Centra rodiny na Bazovského 6. Budeme upratovať záhradu, maľovať-sprejovať múrik a vaše sily využijeme aj pri úpravách interiéru. Ak by ste sa chceli pochváliť aj nejakým chutným receptom, potešíme sa jeho ochutnávke, ktorú môžete priniesť so sebou. 😉
A kedy sa to všetko odohrá? Prezradíme: 18.4.2015 v čase od 10.00 do 18.00 h.

Tešíme sa na všetky malé aj veľké šikovné ruky, veľké úsmevy a možno aj niečo do bruška.
Tím Centra rodiny

obrázok Brigáda


Škola rodinných financií

Bez dobrých znalostí a vedomostí o financiách sa dnes ťažko dajú robiť správne rozhodnutia. Pozývame všetkých, ktorí majú záujem sa v tejto oblasti zorientovať, aby prišli medzi nás každý druhý štvrtok dopoludnia. Viac informácií o témach a termínoch nájdete tu.


Falošný patchwork

Milé žienky a ich dietky,
opäť je tu príležitosť stráviť príjemné chvíle v kreatívnej spoločnosti počas tvorivých dielní dňa 28.3.2015 o 17.00 h. Tentokrát si urobíme krásne veľkonočné vajíčko technikou falošný patchwork. Viac informácií tu.


Krížová cesta

Milé maminky na materskej, či rodičovskej dovolenke,
pozývame vás aj s vašími najmenšími ratolesťami na krížovú cestu pre našich najmenších. Krížová cesta je robená zážitkovou formou a deti sprevádza náš kamarát Svetielko. Tešíme sa na vás v utorok 24.3.2015 o 10.00 h.


Komunitná záhrada

Milí priatelia,

v rámci výzvy „Zlepšite svoje mesto“ postúpil náš projekt „Komunitná záhrada – spájame generácie“ do užšieho výberu. Aby sme mohli dostať finančný príspevok je potrebné získať najviac hlasov. Hlasovať sa musí osobne na pobočke v Raiffeisenbank v Tesco Lamač v období od 16.3.2015 do 31.3.2015.

Ďakujeme vopred za všetky hlasy a možno aj Vaším prispením vznikne v Dúbravke nové zaujímavé miesto na trávenie príjemných voľných chvíľ v prítomnosti aj Vašich susedov.

Za Centrum rodiny, n.o.
Alžbeta Šporerová
http://www.raiffeisen.sk/sk/o-banke/preco-raiffeisen-banka/zlepsite-svoje-mesto.html

(Visited 221 times, 1 visits today)

Comments are closed.